Wat betekent dit voor jou?
Afgesloten straat
-
De Sint Jansstraat, tussen de Bruggestraat en Vredestraat (kant even huisnummers), is afgesloten voor alle verkeer.
-
Fietsers en voetgangers kunnen wel nog door.
Toegang tot woningen blijft mogelijk
-
Het eenrichtingsverkeer in de Sint Jansstraat, tussen Marktplaats en Vredestraat, wordt tijdelijk opgeheven.
-
Zo kunnen bewoners hun woning in- en uitrijden.
Omleiding voor verkeer
Verkeer van Roeselare richting Diksmuide volgt deze omleiding: Kerkhofblommenstraat – Wankaardelaan – Bruggestraat – Marktplaats.
Belangrijk om te weten:
-
In de Kerkhofblommenstraat wordt het eenrichtingsverkeer tijdelijk opgeheven. Verkeer in beide richtingen is er tijdelijk mogelijk.
-
In de Wankaardelaan geldt tijdelijk eenrichtingsverkeer (richting de Bruggestraat) om de omleiding veilig te laten verlopen.
Openbaar vervoer
Tijdens de werken volgt De Lijn een aangepaste route. Voor actuele info over je busrit: kijk op www.delijn.be.
Vragen?
Heb je nog vragen? Mail naar mobiliteit@staden.be of bel 051 70 82 01. We helpen je graag verder.
Let op: de planning kan veranderen door het weer of technische omstandigheden.
Wil je op de hoogte blijven? Raadpleeg regelmatig deze website of onze infokanalen.

